|       
       |       
       |       
       |       
       |       
       |       
       |       
       |       
       |       
Login je Vaša mailová adresa

Váš nákupný košík je prázdny.
AKVARISTIKA
ZÁHRADNÉ RYBNÍKY
TERARISTIKA
EXOTICKÉ VTÁCTVO
DROBNÉ HLODAVCE
FRETKY
PSY
MAČKY
HOLUBY
HOSPODÁRSKE ZVIERATÁ
ZIMNÝ SORTIMENT
ZÁHRADKÁRSKE POTREBY


jednoduchý nákup na splátky
Doprava zadarmo pri nákupe nad 49,- EUR
Možnosť osobného odberu objednávky v Nových Zámkoch a v Nitre

Naša nutričná filozofia WELLCAN GOLD ®

Krmivo WELLCAN GOLD vzniklo vďaka myšlienke zdravej výživy zvierat. Neuspokojili sme sa s nezdravými  krmivami, ktoré sa predávajú v obchodoch, preto sme sa radil s veterinármi a odborníkmi na výživu, aby sme stanovili najlepšie zložky pre krmivá zvierat. Hľadali sme prísady, ktoré možno spolu miešať a spôsoby ako ich miešať, pričom sme spolupracovali s veterinármi, chovateľmi a poradcami pre výživu. Našou ideou je naplniť myšlienku vytvorenia najzdravšieho zvieracieho krmiva na svete. 

Naše zvieratá sú najzdravšie, ak jedia čerstvú, chemicky neošetrovanú potravu. 

Hippokrates vyslovil myšlienku: Sme to, čo jeme. Táto myšlienka bola základom pre vytvorenie WELLCAN GOLD krmív pre zvieratá.  

Krmivo je vytvorené zo surovín vhodných na priamu ľudskú konzumáciu, ako sú čerstvé mäso, celozrnná ryža, jačmeň a ovos, čerstvé ovocie a zelenina, zdravé oleje a tuky bohaté na Omega mastné kyseliny  ako DHA a EPA, ktoré majú zásadný význam pre zdravý vývoj a správnu funkciu orgánov, najmä mozgu, očí a pre kardiovaskulárne zdravie, ktoré je zabezpečené  aj použitím ľanového semienka a vysoko kvalitného lososieho oleja.

Naše receptúry sú založené na najnovších vedeckých informáciách z oblasti výživy a genetiky, čo predstavuje budúcnosť vytvárania krmív ochraňujúcich zdravie zvierat.

1. Používame iba vysokokvalitné prísady do krmív pre psov a mačky. 

Je dôležité pochopiť, že v súčasnosti je priemysel vyrábajúci potravu pre zvieratá  hlavným odbytiskom vedľajších produktov vznikajúcich pri spracovávaní ľudskej potravy, pričom niektoré povolené zložky krmív vzbudzujú prinajmenšom obavy. WELLCAN GOLD ® využíva iba vysokokvalitné, čisto prírodné a holistické prísady na vytváranie krmív, ktoré sú hustejšie a bohatšie na všetky základné živiny. To znamená, že domáce zvieratá získajú viac výživy z menšieho množstva jedla, pričom kalórie a tuky v každej receptúre zodpovedajú ich špecifickým potrebám.

2. Využívame prírodné, celozrnné prísady, ktoré sú bohaté na živiny a nijako nezmenené, žiadne GMO (geneticky modifikované organizmy) 
Matka príroda stvorila obilie v podobe, ktorá zahŕňa výživné proteíny, tuky, uhľohydráty, vlákninu, vitamíny aj minerály. Ostatní výrobcovia krmív používajú tzv. frakcionáciu obilnín, pričom takto spracované prísady  nie sú súčasťou žiadnej z WELLCAN GOLD ®  receptúr.

 
3. Používame prísne kontrolované metódy prípravy a kontrolu kvality na uchovanie obsahu živín v WELLCAN GOLD ®. Výrobky WELLCAN GOLD ®  sú podrobené aj viac ako 100 kontrolám kvality  počas výrobného procesu. Tieto štruktúrované a prísne kontroly zabezpečujú, že naše produkty  majú najvyššiu kvalitu na trhu. Všetky suroviny musia prejsť viacnásobným testovaním na mnohých kľúčových kontrolných stanovištiach počas výrobného procesu, predtým než sa akékoľvek krmivo z nášho závodu ocitne na policiach maloobchodníkov.

4. Žiadne umelé konzervanty, syntetické chemikálie, farbivá alebo prísady. 
WELLCAN GOLD ® nepridáva do krmív nič, čo nie je výživné a zdravé pre mačku alebo psa. Všetky naše výrobky sú bez chemických prísad akéhokoľvek druhu, vrátane konzervačných látok, ako sú etoxyquin alebo BHA / BHT, ktoré sa často nachádzajú v potrave spoločenských zvierat, ale sú zakázané na ľudské užívanie v mnohých krajinách. Právne predpisy EÚ povoľujú výrobcom skrývať tieto informácie pod rôznymi "schválenými“ Éčkami a čísieľkami, čo spôsobuje, že spotrebiteľ si často krát ani neuvedomuje, že kŕmi svojich miláčikov potenciálne škodlivými chemikáliami. 

5. Osobitný dôraz na nutričný profil kože a srsti.
Udržiavanie kvalitnej srsti a kože nie je žiadne veľké tajomstvo, je to iba veľmi nákladné. Musíte použiť len viac mäsa, kvalitnejšie zdroje tukov a olejov a vysoké množstvo vitamínov a ďalších živín. WELLCAN GOLD ® sa zaviazali investovať do kvality.

6. Etika týkajúca sa životného prostredia a práv zvierat
Žiadne z našich výrobkov nie sú testované pomocou krutých pokusov na laboratórnych zvieratách. Naše skúšky vykonávame na vlastných domácich zvieratách, domácich zvieratách našich priateľov, príbuzných, či spriaznených chovateľov. Dozeráme na to, aby zvieratá slúžiace ako zdroje mäsa do našich výrobkov viedli dobrý život, mali voľný pohyb a boli porazené bez týrania alebo zneužívania ich práv. Naše výrobné procesy berú ohľad na životné prostredie, takže recyklujeme všetko, od prázdnych vriec až po plastové obaly. Zabezpečíme, aby naše krmivá neobsahovali žiadne antibiotiká, herbicídy, pesticídy alebo chemikálie, ktoré môžu byť potenciálne škodlivé pre vašich domácich miláčikov.

Výber krmiva pre domáce zvieratá
Zdravie našich domácich miláčikov je rovnako dôležité ako naše vlastné. To je dôvod, prečo výber chutného a zdravého krmiva  WELLCAN GOLD ® je tou najlepšou voľbou. Hoci jeho výroba je drahá, nestojí nič v porovnaní s nákladmi na veterinára a s utrpením, ktoré zvieraťu spôsobuje kŕmenie chemickými a syntetickými produktmi.

Veríme, že sme s pomocou našej Nutričnej filozofie vytvorili najzdravšie krmivo pre psa a mačku na svete. Vďaka rôznym príchutiam a receptúram sme si istí, že si dokážete vybrať to, ktoré najviac vyhovuje individuálnym potrebám vášho zvieratka.

Vezmite nás za slovo a doprajte vášmu domácemu miláčikovi 60 dní s WELLCAN GOLD ® . Dokáže vám, že sme sa nemýlili.
          |          
          |          
       |