|       
       |       
       |       
       |       
       |       
       |       
       |       
       |       
       |       
Login je Vaša mailová adresa

Váš nákupný košík je prázdny.
AKVARISTIKA
ZÁHRADNÉ RYBNÍKY
TERARISTIKA
EXOTICKÉ VTÁCTVO
DROBNÉ HLODAVCE
FRETKY
PSY
MAČKY
HOLUBY
HOSPODÁRSKE ZVIERATÁ
ZIMNÝ SORTIMENT
ZÁHRADKÁRSKE POTREBY


jednoduchý nákup na splátky
Doprava zadarmo pri nákupe nad 49,- EUR
Možnosť osobného odberu objednávky v Nových Zámkoch a v Nitre

Prečo kŕmiť krmivom WELLCAN GOLD ®

Krmivo WELLCAN GOLD® bolo vytvorené použitím čerstvých, prírodných a zdravých zložiek z piatich základných skupín. Naše inovatívne metódy s najmodernejším procesom prípravy zabezpečujú výnimočné zdravie a výživný úžitok z krmív.

Krmivo WELLCAN GOLD® pre psov a mačky je založené na zdokonalených výskumoch v zdraví zvierat. Najnovšie výsledky genetických výskumov preukázali nepriaznivý účinok chemických a neprírodných látok v krmivách, ktoré poškodzujú zdravie zvierat, pričom aj nebezpečne pôsobia na zvieraciu DNA, čo vedie k jej deštrukcii. Výsledky týchto výskumov sa premietajú aj do zdokonalenia našich krmív tým, že znižujú spomínané riziká na minimum, pretože sú čisto prírodné.

Sme hrdí na naše starostlivo vybrané suroviny ako sú mäso, obilniny a zelenina. O použití presne týchto zložiek vás môžeme presvedčiť aj tým, že nepoužívame formulky ako napríklad “povolené EU” alebo iné, ktoré sa zvyčajne používajú k tomu aby zahmlievali skutočný zdroj použitých látok. My ich všetky vymenujeme, všetky popíšeme a aj vďaka tomu si môžete byť istí, že vaše zviera dostáva prírodné a výživné krmivo, ktoré podporuje jeho zdravie a zabezpečuje mu dlhý život.

WELLCAN GOLD® ponúka rôzne receptúry pre každé obdobie v živote zvieraťa, ale tiež má množstvo receptúr ideálnych pre všetky životné obdobia. U zvierat náchylných na vrodené genetické poruchy existuje možnosť, že sa ich chybné gény aktivujú a časom spôsobia ťažké choroby. Náš tajný recept na riešenie týchto reťazových reakcií je ten, že naše krmivo je očistené od všetkých chemických látok a aditív, dnes takých bežných v iných krmivách.

Porovnajte WELLCAN GOLD® s inými značkami krmív pre zvieratá. Sme si istí, že uvidíte podstatné rozdiely.

Zdravé krmivo vďaka piatim základným zložkám vo výžive.

V produktoch WELLCAN GOLD® nájdete zdravú zmes zložiek zabezpečujúcich vyváženosť stravy.1. Proteíny ( bielkoviny )
Základom každej receptúry WELLCAN GOLD® sú proteíny z chudého mäsa. Vysokokvalitné mäso z kačice, lososa, či kuracina, bravčovina a vajcia zabezpečujú nielen príjemnú chuť krmiva ale poskytujú aj proteíny (bielkoviny) a esenciálne aminokyseliny,
nevyhnutné pre správnu výživu psov a mačiek


2. Zelenina
Krmivá obsahujú veľa čerstvej zeleniny napríklad mrkvu, zemiaky, hrášok, rajčiny, a ďatelinu. Táto zelenina pridáva krmivu antioxidačné vitamíny A a D, uhľohydráty, vlákninu a dôležité minerály. A pretože je čerstvá a neprešla žiadnym spracovateľským procesom ani
procesom mrazenia uchovala si všetky dôležité živiny a chute.


3. Ovocie
Čerstvé jablká použité v WELLCAN GOLD® krmivách poskytujú dôležité ochranné látky, ako aj množstvo uhľohydrátov a vlákniny potrebné pre dobré zdravie zvieraťa. Antioxidant vitamín C pomáha vytvárať nové zdravé bunky a prispieva k lepšiemu hojeniu rán. Draslík podporuje neuromuskulárny rozvoj. Antioxidanty beta-karotén a vitamín A zlepšujú zrak , podporujú správny vývoj kostí a zubov a tiež odolnosť voči infekciám. Jablká a brusnice navyše poskytujú dodatočný zdroj antioxidantov v množstvách, ktoré
nemajú zásadný vplyv na celkový obsah vlákniny.


4. Obilniny
Všetky obilniny, ktoré sú použité sú celozrnné. Sú dôležitým zdrojom vitamínu B, uhľohydrátov, železa, vlákniny a selénu. Jačmeň, biela a hnedá ryža poskytujú zloženie uhľohydrátov, ktoré zviera využíva pri aktivite alebo cvičení.


5. Oleje a tuky
Vďaka olejom a tukom získava krmivo tú správnu chuť a je kľúčovým zdrojom Omega 3 a Omega 6 mastných kyselín.

V neposlednom rade, receptúry WELLCAN GOLD® obsahujú tzv. nutraceutiká ako beta karotén, karnitín, glukosamín, chondroitín, mannoligosacharidy, prebiotiká a taurín.

Naše obaly sú vytvorené tak, aby uchovali čerstvosť ingrediencií. Základné ingrediencie (prísady) sú zobrazené na každom obale, tak môžete vidieť základ každej receptúry. Dúfame, že tieto informácie vás presvedčia a vy vyskúšate naše WELLCAN GOLD®

          |          
          |          
       |