|       
       |       
       |       
       |       
       |       
       |       
       |       
       |       
       |       
Login je Vaša mailová adresa

Váš nákupný košík je prázdny.
AKVARISTIKA
ZÁHRADNÉ RYBNÍKY
TERARISTIKA
EXOTICKÉ VTÁCTVO
DROBNÉ HLODAVCE
FRETKY
PSY
MAČKY
HOLUBY
HOSPODÁRSKE ZVIERATÁ
ZIMNÝ SORTIMENT
ZÁHRADKÁRSKE POTREBY


jednoduchý nákup na splátky
Doprava zadarmo pri nákupe nad 49,- EUR
Možnosť osobného odberu objednávky v Nových Zámkoch a v Nitre

WHIMZEES - Dentálna starostlivosť

Starostlivosť o chrup psa je veľmi dôležitá, môžete tak predísť predčasnej strate zubov. U psov sa nevyskytuje zubný kaz tak často, ako u ľudí, ale majú väčší sklon k zápalu ďasien, ktorý môže spôsobiť, že zub nedrží v ďasnách pevne. Najviac náchylné k ochoreniam chrupu sú spoločenské plemená a psy, ktoré sú kŕmené mäkkou stravou. U psov, ktoré sú kŕmené konzervovanou potravou, sa častejšie vyskytuje zubný kameň. Malé šľachtené psie plemená mávajú zuby uložené príliš blízko seba,čo spôsobuje, že sa medzi nimi množia baktérie podporujúce vznik zubného povlaku. Do zubného povlaku sa ukladajú minerálne látky zo slín, tým sa vytvára zubný kameň, ktorý vyvoláva podráždenie a zápal ďasien. Dentálna hygiena je preto rovnako dôležitá pre psov, ako pre človeka. Okrem pravidelného čistenia zubov fungujú v prevencii ochorení chrupu psa aj dentálne pochúťky.

Jedlá zubná kefka využíva prirodzený žuvací inštinkt
Jedlá zubná kefka, je pre psa a jeho majiteľa ideálna a ľahká možnosť ako pomôcť vyčistiť psie zuby s využitím prirodzeného inštinktu psa hrýzť. Mimoriadne je to dôležité u psov, ktorí sú pravidelne kŕmení mäkkou stravou. Špeciálna vstrekovacia technológia používaná pri výrobe produktov WHIMZEES 
umožňuje vytvoriť veľmi realistické tvary zubnej kefky s mnohými zaoblenými bodmi, ktoré pomáhajú vyčistiť aj menšie medzery medzi zubami. 

Chutné a ľahko stráviteľné žuvacie maškrty môžu psy konzumovať denne
Produkty pre dentálnu starostlivosť 
WHIMZEES sa vyrábajú v Holandsku, sú vyrobené výlučne na rastlinnej báze s vlákninou, neobsahujú žiadne chemické prísady ani gluténu. Produkty sú navrhnuté tak, aby pomáhali vyčistiť zuby, osviežiť dych a podporovali psov v ich prirodzenom inštinkte žuť. Výrobky dentálnej hygieny WHIMZEES pre psov sa vyrábajú zo surovín výlučne na báze škrobu zo zemiakov. Výhodou je, že tieto látky pochádzajú z obnoviteľných zdrojov a sú výlučne rastlinného pôvodu. Majú tiež vysokú nutričnú hodnotu neobsahujú mäso a sú bez cukru, nezaťažujú tráviaci trakt psa, preto sú vhodným doplnkom pre udržanie zdravia vášho domáceho miláčika. Použitie obilného alebo zemiakového škrobu ako hlavnej zložky zaručuje, že výsledkom sú veľmi chutné,jedlé a ľahko stráviteľné žuvacie maškrty s nízkym obsahom tuku a preto ich môžu psy konzumovať denne. Pochúťky WHIMZEES sú navyše bezlepkové a preto sú vhodné pre psov alergických na lepok. Obsah vlákniny podporuje trávenie a stimuluje množenie a rast prospešných baktérií žijúcich v tráviacom trakte psa.

Psy milujú pochúťky 
WHIMZEES
Ďalším dôležitým faktorom sú veľmi priaznivé vlastnosti z týchto surovín. Tieto priaznivé vlastnosti umožňuje vyrábať výrobky rôznych tvarov pomocou jedinečných výrobných postupov. Vďaka špeciálnej technológii výroby a receptúre, výrobky dentálnej hygieny pre psov 
WHIMZEES ostávajú dlhodobo čerstvé, mäkké, nevysychajú, dlhodobo si zachovávajú čerstvosť a kvalitu. Široká ponuka výrobkov WHIMZEES rôznych textúr, tvarov a zložiek je veľmi populárna. Vďaka unikátnej kombinácii výhod, žuvacie pochúťky WHIMZEES všetky psy obľubujú a majitelia vyhľadávajú. Maškrty na žuvanie pre psov sú príjemné, zdravé, pomáhajú čistiť zuby a osviežiť dych. Tým, že svojho psa obdaríte pochúťkou zároveň sa staráte o zdravie jeho zubov aj celej tráviacej sústavy. Mnohí majitelia, ktorí vyskúšali žuvacie pochúťky pre psov vedia, že prispievajú k blahu ich maznáčika. Dentálna hygiena je dôležitá pre psa, tak aj jeho majiteľa: pes nemá nepríjemný zápach dychu, je viac hravý a dostáva od majiteľa pozornosť akú si zaslúži. Navyše, čistota zubov a zdravý tráviaci systém pomáha psovi zostať zdravý, aktívny a šťastný.


Kvalita na prvom mieste
Celý proces výroby prebieha v Holandsku pod dôkladnou kontrolou za mimoriadnych hygienických podmienok, čo umožňuje zachovať najvyššiu kvalitu a vytvoriť produkty, ktorým sa konkurenti nemôžu vyrovnať. Pri kúpe produktu dentálnej starostlivosti je veľmi dôležité sledovať kvalitu produktu, ktorý pre svojho miláčika kupujete a nepodľahnúť lákavej ponuke menej kvalitných lacných napodobenín.
          |          
          |          
       |